30 stycznia 2014

W krainie kwitnącej wiśni

Witam Was ciepło w ten zimowy czas. Dziś chciałam Wam pokazać pracę, którą wykonałam w związku ze zbliżającym się dniem, jednym z ważniejszych w życiu. Planuję wykonać jeszcze kilka rzeczy, ale myślę, że pokażę je dopiero za jakiś czas :)

O co chodzi? O zaproszenia na ślub! Ponieważ odbędzie się on wiosną, chciałam żeby i zaproszenia nawiązywały do tej pory roku. Miałam na nie pełno pomysłów, ale po kilku próbach wybraliśmy wspólnie z narzeczonym gałązkę kwitnącej wiśni. Na kartki najpierw naklejałam prawdziwe gałązki (co prawda są to gałązki z innego gatunku drzewa, ale czy to ważne?), a następnie kwiaty, w które włożyłam sporo pracy. 

Pamiętacie to zdjęcie? To właśnie pierwsze przygotowania do zaproszeń :)

W sumie powstało ponad 30 zaproszeń (trochę gości się uzbierało). Na zdjęciach prezentuję jedynie część z nich, ponieważ nie byłam w stanie wykończyć wszystkich na raz i ich sfotografować (chociaż byłby to niezły widok) :)
Zaproszenia mają format ok. 15x15cm, a papier, którego użyłam to perłowy kartonik w kolorze ecru (do niego oczywiście koperty w tym samym kolorze). W środku znajduje się wkładka z tekstem zaproszenia. Zapraszam do oglądania zdjęć! :)

_________________________________________________________________________________________________


Przypominam również o ogłoszonym Walentynkowym Candy
Szczegóły w poprzednim poście (wystarczy kilknąć w link pod obrazkiem). 

http://aanneke.blogspot.com/2014/01/candy-candy-candy.html


Można się również zapisywać do drugiego losowania, które odbywa się na Facebook'u.

 http://www.facebook.com/aanneke.handmade
http://www.facebook.com/aanneke.handmade2 komentarze:

  1. Śliczne są! Uwielbiam motyw sakury ^^

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję :) Ja też jestem z nich zadowolona, chociaż znaczna większość już została rozdana i nie cieszą moich oczu w domu :)

      Usuń