20 lipca 2014

Miś w roli głównej, czyli pudełko dla chłopca


"Uch - jak gorąco! Puff - jak gorąco! Uff - jak gorąco!
Już ledwo sapie, już ledwo zipie (...)"

Tak, tak, ten cytat doskonale opisuje temperatury panujące na zewnątrz. Nie wiem jak u Was, ale ja dziękuję - jest zdecydowanie za gorąco! Wentylator działa u nas na pełnych obrotach... W trakcie takich gorących dni siadam przy stole, rozkładam papiery, a potem tnę i kleję. Ostatnio powstało kila rzeczy, ale chciałabym Wam pokazać coś nowego. Ani to pudełko, ani kartka, coś takiego typu 2w1 :-)

Z zewnątrz wygląda trochę jak okładka z książki. Z kolorowych papierów, z misiem z tekturowej wycinanki. Po otwarciu widzimy pudełeczko - na pieniążki, jakiś drobny prezent czy też wkładkę z życzeniami (na zamówienie). Na wewnętrznej części okładki można umieścić jakiś cytat (tak, jak poniżej - na chrzest), albo zupełnie inny dowolny tekst (np. imię dziecka i datę, na urodziny czy imieniny - bez problemu mogę wymienić ten na inny napis.). Wymiary całości to około 13 x 8,5 x 3,5 cm. 

Na zmówienia mogę wykonać większe, z podobnym wzorem, lub też zupełnie innym. Niedługo powstanie jeszcze wersja dla dziewczynki.


_________________________________________________________________

PUDEŁKO DLA CHŁOPCA
WYMIARY: 13 x 8,5 x 3,5 cm
OZDOBY: niebieski papier w krateczkę jako tło, ozdoby z papierów: niebieski w zygzak, cieniowany żółty, niebiesko-zielono-żółte kwiatuszki, biały; miś z tekturowej wycinanki, biała wstążka
_________________________________________________________________


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz