16 października 2012

Akcja charytatywna - pomoc dla Antosi
"Kochani, 

Każda choroba dziecka to kłopot. Bywają jednak sytuacje, w których staje się wobec wyzwań bardzo trudnych do wyobrażenia. 

Dziś o takiej sprawie: Antosia przyszła na świat w pierwszy dzień wiosny tego roku. Jest śliczną dziewczynk
ą i wielką radością dla całej rodziny. Ma jednak skomplkowaną wadę obu nóżek i wadę jednej rączki. Bez drogich operacji samodzielne chodzenie może być bardzo trudne, chyba że z protezami. 

Aby ratować nóżki dziewczynki, do września 2013 roku Liliana i Radek (rodzice Antosi) muszą zebrać niebotyczną kwotę około MILIONA ZŁOTYCH.

Gorąco proszę o udostępniaine apelu, wierzymy, że ma to sens, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto ten apel przeczyta i pomoże. Liczy się każda złotówka. W imieniu rodziców prosimy o pomoc. Antosia ma wielką szansę na zdrowe nóżki, tylko ta ogromna kwota...."


Chcę prosić i Was o nagłośnienie sprawy. Wiem, że wiele z Was prowadzi swoje blogi, posiada konto na facebook'u. Polubcie, proszę, funpage małej Antosi https://www.facebook.com/AntosiaWieczorek , przejrzyjcie jej stronę internetową  http://antoninawieczorek.pl/. Jeśli możecie, udostępnijcie te linki na swoich stronach, podeślijcie znajomym. Może ktoś będzie mógł w jakiś sposób wspomóc finansowo Lilianę i Radka. Może znajdziemy, poprzez takie udostępnianie i rozgłaszanie sprawy, sponsora...? 

Za każdy mały gest serdecznie dziękujemy!
* Zdjęcia pochodzą ze strony https://www.facebook.com/AntosiaWieczorek

4 komentarze: