3 grudnia 2012

Grudzień - dla Antosi



Zaczął się grudzień - jeden z moich ulubionych miesięcy. Bo zima (którą uwielbiam), bo święta, bo to czas bliskości, oczekiwania i radości. Czas dzielenia się i pomagania sobie nawzajem.

Pamiętacie jeszcze Antosię, dla której prosiłam o pomoc jakiś czas temu (TUTAJ)? Chciałabym, po pierwsze, bardzo podziękować wszystkim tym z Was, którzy w jakikolwiek sposób pomogli. Za udostępnienia na Waszych blogach, za "lajki" na facebooku, wreszcie za wszystkie datki pieniężne, które wpłaciliście na konto Antosi.
Ponieważ zbliżają się święta, mikołajki, chciałabym prosić Was abyście się przyłączyli do akcji na rzecz Antosi na facebook'u: Antosia na facebook'u. Na czym ona polega? Z okazji 6 grudnia, przelewamy na konto Antosi 5zł (bądź każdą inną dobrowolną kwotę).

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
18441 - Antonina Wieczorek - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia




Za każdy pomocny gest bardzo dziękujemy!



Jeśli ktoś z Was mógłby umieścić u siebie baner z odnośnikiem do strony Antosi - będziemy wdzięczni podwójnie!
Obrazek do pobrania do baneru:


_________________________________________________________________________


Już kolejny rok z rzędu w gimnazjum, w mojej rodzinnej miejscowości odbędzie się kiermasz świąteczny. Ozdoby, które są na nim sprzedawane przygotowują uczniowie szkoły - w tym także i mój brat. W tym roku cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany dla Antosi. Dlatego też wspomogłam troszkę brata i zmajstrowałam kilka rzeczy, które, mam nadzieję, spodobają się, zostaną kupione i w ten sposób pieniążki trafią do Antosi. Poniżej kilka zdjęć.





Trzymajcie się cieplutko!

2 komentarze:

  1. Az mi głupio, że wcześniej nie dotarłam do tego posta.. już informuję wszystkich, pomagać każdy może, mały gest moze być czymś najpiekniesyzm w zyciu małego dziecka..pozdrawiam i dziękuję

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic się nie stało, na takie rzeczy nie jest jeszcze za późno :) To ja serdecznie dziękuję za chęć pomocy!

      Usuń